درباره نیماچوب

به نام خالق زیبایی

سادگی یک صفت است. صفتی که همه انسان ها، چه در نحوه‌ی انتخاب و چه در ظاهر و نوع کاربری لوازم مورد نیاز خود از آن به عنوان یک صفت برتر یاد خواهند نمود.

توجه به این امر در همه جا به ویژه در بخش دکوراسیون‌داخلی وجود دارد. در بیشتر مواقع از سادگی به عنوان زیبایی و ماندگاری همیشگی یک فضا یاد شده است.

امروزه افراد در کنار سادگی فضا، به برآورده کردن حس تنوع‌طلبی و همچنین توقع کارایی بالاتر از وسایل بکار رفته در محیط را به عنوان اولویت انتخاب خود در نظر می‌گیرند. این موارد در بخش چیدمان و دکوراسیون‌داخلی منزل و محل کار بسیار مورد توجه می‌باشد.

سادگی و امکان انتخاب قطعات در ابعاد مخلتف، تنوع رنگی بالا، امکان هماهنگی قطعات با یکدیگر به لحاظ قابلیت چند چیدمانی بودن قطعات انتخابی، به عنوان نقاط قوت محصولات در مجموعه نیما چوب محسوب می‌شود.

این نقاط قوت، به همت مدیران مجموعه نیما چوب در بخش تولید، فروش و همچنین همکاری تیم طراحی شرکت آرایه هنر تیس در محصولات سری ۲۰۱۵، کاملا نمایان و برجسته می‌باشد.

تاکید بر قابلیت چند چیدمانی محصولات، انتخاب همراه با تنوع ابعاد و رنگ‌بندی محصولات در کنار استفاده از برترین مواد اولیه مصرفی در واحد تولید و نیز ارائه خدمات در بخش امور مشتریان، جزء اهداف همیشگی مدیران مجموعه نیما چوب بوده که باعث پایداری این مجموعه از سال ۱۳۷۶ تا کنون می باشد. اهدافی که باعث انتخاب مجموعه نیما چوب به عنوان یکی از متحولین در زمینه دکوراسیون داخلی در نمایشگاه بین المللی تهران ( HOFEX 2006 & MEDEX 2006 ) در سال ۱۳۸۵ گردید.

به لحاظ پیشرفت این اهداف، در سال ۱۳۸۸ بخش واحد طراحی مجموعه نیما چوب به عنوان یک واحد مستقل تحت عنوان شرکت آرایه هنر تیس به فعالیت حرفه ای و تخصصی خود در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی، آغاز به کار نمود.

این جدایی باعث شد که تامین نیاز بخش دیگری از جامعه که دیدگاه متفاوت و خاص‌تری نسبت به سایر اقشار جامعه دارند، در یک محیط کاملاً حرفه‌ای و پیشرفته به سهولت هرچه بیشتر انجام پذیرد.

قرار گیری یک برند با سابقه در امر تولید و عرضه در کنار یک شرکت طراحی حرفه‌ای دکوراسیون داخلی در یک مجموعه، این امکان را برای متقاضیان ایجاد می کند که تأمین نیازهای فضای خود را به بهترین نحوه ممکن و با رعایت کلیه اصول حرفه‌ای، مهیا سازند.

مجموعه تولیدات سری ۲۰۰۷ و ۲۰۱۰ و در حال حاضر سری ۲۰۱۵ از محصولات نیما چوب با طراحی ویژه شرکت آرایه هنر تیس گواه بر پیشرفت این مجموعه تا به حال حاضر می باشد.

با آرزوی سلامتی و کامیابی شما عزیزان
هیات مدیره مجموعه نیما چوب


شماره ثبت و علامت تجاری مجموعه نیما چوب : ۱۳۷۹۳۶

مدیران مجموعه نیما چوب :


محدوده فعالیت مجموعه نیما چوب

ارائه سرویس های اتاق کودک و نوجوان، در قالب سریال ساخت های مختلف، به صورت کد بندی شده با قابلیت انتخاب رنگهای متنوع در بخش بدنه و نمای هریک از کد های انتخابی از محصولات نیما چوب توضیحات بیشتر

امکان چیدمان های مختلف محصولات نیما چوب، هماهنگ با فضای مورد نظر شما از طریق واحد طراحی مجموعه نیما چوب توضیحات بیشتر

امکان ارائه طراح و اجراء جهت فضای مورد نظر شما در بخش های :


همکاران و شرکای تجاری